Про компанію

ТзОВ «Галекохім» – українська компанія, створена у 2010 р., яка динамічно розвивається і працює в двох основних напрямках, а саме, реалізовує якісну сировину провідних європейських виробників для виробництва побутової хімії та косметичної продукції та виготовляє тару для підприємств широкого кола замовників.

За потреби, ми надаємо консультації щодо застосування, орієнтовних % вводу сировини, а також інформацію, щодо базових рецептур Компанія здійснює поставки ексклюзивної сировини під замовлення .Уся сировина має санітарно – гігієнічні висновки МОЗ України.

recept
preform

Важливим напрямком нашої діяльності – є виготовлення широкого асортименту ПЕТ, ПП і ПЕ тари : пляшок , каністр та різного виду закупорювань. За бажанням клієнта, розробляємо нові , індивідуальні форми тари і пропонуємо засоби закупорювання до них.

Преформу для виробництва ПЕТ – тар використовуємо як українського виробництва, так і європейських заводів.

Наші клієнти – компанії різних напрямків: фармація, побутова хімія,косметична продукція, авто косметика, продукція товарів народного споживання і сільського господарства. Багаторічний досвід роботи компанії «ГАЛЕКОХІМ», високо кваліфікований персонал, постійне оновлення і впровадження нових технологій і обладнання – є запорукою успішного партнерства.